لطفا جهت نوبت دهی در روزهای زوج از ساعت 17 الی 21 با شماره تلفن 05132280703 تماس حاصل فرمایید.

دکتر حسن هنرور

فوق تخصص جراحی  گوش ، حلق و بینی در مشهد

زیبایی چهره شما امضای کار ماست

دکتر حسن هنرور فوق تخصص  گوش ، حلق بینی در مشهد مقدس و جراح زیبایی با بیش از 1000 عمل موفق در زمینه جراحی بینی در مشهد  

جراحی درمانی

جراح زیبایی

معاینات پزشکی

درباره

دکتر حسن هنرور

1384 در این حوزه پزشکی فعالیت های بسیاری را انجام دادند . ایشان در حال حاضر عضو گروه انجمن گوش و حلق و بینی بیمارستان فوق تخصصی  فارابی میباشند و در بخش خصوصی در بیمارستان های پاستور ، آریا و همچنین کلینیک کسری مشغول به طبابت و عمل جراحی میباشند. دکتر حسن هنرور عمل های متعدد و موفقی در زمینه درمانی و زیبایی انجام داده اند.

مدارج علمی وسوابق اجرایی ایشان عبارتند است از:

  • دانشنامه عمومی در سال۷۹
  • بورد تخصصی جراحی گوش وگلو وبینی درسال ۸۴
  • دوره تکمیلی (فلوشیپ)جراحی آندوسکوپی بینی وسینوس در سال ۹۲
  • معاون‌درمان دانشگاه علوم پزشکی گناباد در سال ۸۵
  • عضو گروه گوش وحلق وبینی بیمارستان فارابی وابسته به تامین اجتماعی خراسان رضوی
  • عضو انجمن گوش وحلق وبینی ایران
  • عضو انجمن رینولوژی ایران

عمل های زیبایی

انواع عمل های زیبایی که توسط دکتر حسن هنرور انجام میشود.

بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی یا جراحی پلک، نوعی جراحی زیبایی چشم است که به منظور رفع افتادگی پلک و پف پلک ها در پلک های پایینی، بالایی یا هردو انجام می شود. این عمل یکی از رایج ترین عمل های جوان سازی صورت است که معمولا به صورت سرپایی انجام می شود و نیاز به بستری ندارد.

لیفت ابرو

لیفت ابرو (Brow Lift) یک تکنیک زیبایی برای تغییر موقعیت پیشانی، کاهش چین‌وچروک و جوان‌تر نشان دادن شماست. این روش به از بین رفتن حالت جدی، عصبانی و خسته پیشانی شما کمک می‌کند. و سبب شادابی چهره شما میشود.

لفت تمپورال (شقیقه)

برای اصلاح افتادگی پیشانی یا گیجگاه، روشی درمانی به نام لیفت تمپورال وجود دارد که برای کسانی است که زمان زیادی ندارند و خواهان بهبودی سریع با ناراحتی خفیف هستند. این یک روش درمان کمتر تهاجمی است و منجر به ظاهری طبیعی با طراوت می شود.

لیفت صورت

اگر به دنبال راهی برای کاهش چین و چروک و افتادگی پوست هستید، لیفت صورت و گردن به شما در جوانسازی پوست کمک می‌کند. هر ساله میلیون‌ها نفر برای بهبود ظاهر پوست خود از روش‌های مختلف لیفت استفاده می‌کنند.

ساکشن غبغب

لیپوساکشن غبغب یکی از روش‌های زیبایی پرطرف‌دار است. که در ایران طرفداران زیادی دارد. در این جراحی یک تا سه برش بسیار کوچک زیر چانه ایجاد شده و میکرو کانولا وارد می‌شود. با مکش دستگاه، چربی‌های زیر پوست تخریب شده و خارج می‌شوند.

اتو پلاستی

اتوپلاستی که به آن جراحی زیبایی گوش نیز گفته می‌شود؛ روشی برای تغییر شکل دائم، موقعیت یا اندازه گوش است. اگر گوش شما بیش ازحد بزرگ و برجسته است، می‌توانید جراحی زیبایی انجام دهید. همچنین اگر گوش یا گوش‌های شما به دلیل آسیب دیده باشند.

سپتو رینوپلاستی

سپتورینوپلاستی (یا “عمل بینی”) عملی است برای بهبود ظاهر بینی (رینوپلاستی) و بهبود نحوه تنفس از طریق بینی (سپتوپلاستی). این شامل عمل بر روی استخوان ها و غضروف هایی است که به بینی شما شکل و ساختار می دهد و سپتوم شما را صاف می کند. 

BBBBAAAA

سوابق و تعداد جراحی های زیبایی و درمانی انجام شده

0 +

جراحی زیبایی

0 +

جراحی درمانی

0 +

معاینات پزشکی

مقالات آموزشی